Clubavond 5 maart

Het was een volle bak afgelopen donderdagavond: veel leden en ook veel ingezonden themafoto’s “dierenportret”. 22 Foto’s passeerden de revue na het inleidend woord van de voorzitter.

Dat het toch altijd moeilijk blijkt te zijn om aan de opdracht te voldoen, bleek ook deze avond. Het thema “dierenportret” kwam maar in een gedeelte van de foto’s echt tot uiting. Hierdoor waren de waarderingen niet optimaal en dat is altijd jammer.

De foto’s werden op het grote scherm in twee fasen bekeken: eerst eventjes snel voor een eerste indruk en daarna met beperkt commentaar.

Vervolgens gingen we in groepjes over tot de beoordeling, die we op de waarderingslijstjes konden invullen om tot de beste 3 foto’s te komen. Dat de foto’s op grotere afstand toch iets anders overkomen, dan wanneer je er dicht bij zit viel meerdere leden op. Misschien moeten we de kijkafstand een volgend keer iets verruimen. Op zich lag de kwaliteit van de foto’s wel op een mooi peil.

Na de beoordelingen werd er nog gewezen op de volgende punten.

  • Op 2 april starten we met aandacht voor creativiteit en om daar ruimte voor te hebben begint de avond dan om 19.00 uur.
  • 16 april: evaluatie van dit seizoen i.v.m. het invullen van het programma voor het nieuwe seizoen 
  • 7 mei: presentatie van het programma 2020/2021

Dus: ideeën graag doorgeven via mail bij de programmacommissie of op de clubavonden.

De volgende clubavond, 19 maart a.s., is er weer een wedstrijd. Het thema is “stilleven als de oude meesters”.

Succes en tot dan.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s